Podmínky objednání a zrušení termínu

Podmínky zrušení termínu

Pokud se objednáte buď přese mě nebo přes objednávací formulář, Váš termín je závazný.
Nikomu jinému v tu chvíli nemůžu nabídnout stejný termín a počítám s tím, že přijdete.

Pokud se stane, že nebudete moct přijít, dejte mi prosím vědět aspoň 24 hodin předem. Při velmi vážných případech samozřejmě akceptuji i pozdější zrušení.

Pokud na náš domluvený termín nepřijdete a nedáte mi jakkoliv vědět, bude Vám započítaná pokuta 500 Kč při další návštěvě. Tuto změnu dělám z důvodu, že jsem čím dál více vytížená, a uvědomuji si, že toho času nemám nekonečně. Pokud se omluvíte aspoň den předem, nebude Vám samozřejmě žádná pokuta započítaná.

Pokud jste moje pravidelná klientka a třeba na termín zapomenete nebo se stane okolnost, že nebudete moct dorazit, nedáte mi vědět předem ani v čas termínu, ale ozvete se třeba o den později ohledně toho, co se stalo, nebudu Vám počítat žádnou sankci. Jsme jenom lidi a chápu, že se tohle stát může. Pokud by se tohle stalo dvakrát po sobě, budu po Vás požadovat zálohu 500 Kč na termín. Pokud znovu nedorazíte, záloha propadá.

Pokud termín zrušíte méně než 24 hodin předem, budu požadovat zálohu 500 Kč, která bude odečtena od ceny služby.

Nesnažím se Vás jakkoliv pokutovat. Pouze se snažím, abyste mi daly včas vědět.

 

Korekce vlasů

Korekce vlasů je úkon, který vyžaduje opravdu velkou trpělivost, a je časově i finančně náročný.
Záloha pro nové klientky je 500 Kč, které se Vám odečtou od ceny služby. Záloha je nevratná.

Důležitou součástí korekce je i správná domácí péče. Při prvním sezení si musíte odnést speciální domácí péči, abych si byla jistá, že Vaše vlasy i v domácích podmínkách dostanou to, co potřebují.

Navrhnu Vám časový a finanční plán, co s vlasy budeme dělat, kdy to budeme dělat a v jakém pořadí.

Korekce vlasů obnáší opravdu spoustu úskalí, se kterými je potřeba počítat.

Cena korekcí začíná na 2500 Kč. V ceně je 4,5 hodin mého času. Za další započteno půlhodinu si účtuji 250 Kč (500/h). Pokud korekce bude trvat 6 hodin, cena bude 3250 Kč.

Pokud bude potřeba vlasy před úkonem vyčistit, nebudu tento čas počítat do korekce, ale připočtu k ceně cenu za čištění vlasů. Tzn. Pokud bychom čistily a poté dělaly korekci, která by trvala 4,5 h, cena by byla 750 Kč za čištění + 2500 Kč za korekci + domácí péči.

Doufám, že jsem všechno napsala co nejvíce srozumitelně. Vaše zdravé vlasy jsou mou prioritou a jsem vděčná za každou klientku, která se o vlasy chce starat se vším všudy.

 

Ceník

Produkty, které používám