O mně

Nově se na Vás těším v Havířově na ulici Příčná 1!

Jmenuji se Daniela Černá a jsem majitelkou Vlasového salonu Daniely Černé.
Mou předností jsou zesvětlující techniky, jako třeba balayage nebo ombre či melírování. Miluju vidět nové sebevědomí mých klientek.
Zaměřuji se spíše na udržitelnější výsledky, abyste nemusela chodit každý měsíc či dva. Samozřejmě jsou případy, kdy to jinak nelze, avšak ráda vykouzlím na vláskách efekt, který vydrží měsíce.

Hnědé odstíny jsou kouzelné stejně jako blond, protože si s nimi můžu hrát, a různými odstíny namíchat jedinečnou barvu, kterou nikdo jiný mít nebude.

Preferuji zesvětlování jemnějšími technikami, slabšími vyvíječi a speciálními ochrannými přípravky. Radši tmavší zdravé vlasy než mega světlé a poškozené. Ráda Vám doporučím i péči a starostlivost na domácí péči, protože ta je ještě důležitější než návštěva v salónu.

Pracuji s jen těmi nejlepšími produkty, abych Vám mohla poskytnout maximální péči. Barvím a odbarvuji produkty od značky Davines a čistím vlasy pomocí značky Malibu C. Svou řadu produktů doplňuji značkou Fanola, která naplňuje mou tužbu nabídnout každému klientovi péči na míru, která funguje.

Pravidelně investuji do kvalitních školení, protože vzdělání, natož v tomto oboru, je základ.
Věřím v kvalitu práce!

Budu se na Vás těšit, Daniela <3

CENÍK SLUŽEB

Absolvovaná školení

12. 2. 2020 Olaplex Certification Program [Mezinárodní]

9. 1. 2020 Highlights Techniques [Praha]

19. 11. 2019 Freehand blond techniky [Ostrava]

18. 9. 2019 Davines Mask [Ostrava]

16. 7. 2019 Freehand Techniques  [Praha]

12. 6. 2019 Paul Mitchell® Color System [Praha]